Про проведення моніторингу «Дотримання закладами освіти вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти»

Дата: 06.01.2022 16:12

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Н А К А З

с.Ушомир

06 січня 2022 року                                                                             № 16

Про проведення  моніторингу

«Дотримання закладами  освіти

вимог законодавства

у сфері загальної середньої освіти»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.01. 2020 року № 54 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу якості освіти», з метою надання методичної допомоги з питань дотримання вимог чинного законодавства у сфері загальної середньої освіти»

НАКАЗУЮ:

1. Провести моніторинг  «Дотримання вимог чинного законодавства у сфері загальної середньої освіти»

20.01-28.01. 2022

1. Затвердити пам’ятку моніторингу  «Дотримання вимог чинного законодавства у сфері загальної середньої освіти» (Додаток 1).

До 14.01.2022

3.Утворити робочу групу відділу освіти, молоді і  спорту Ушомирської сільської ради  для проведення моніторингу щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері загальної середньої освіти.(Додаток 2).

4.Затвердити графік виїздів для здійснення відповідного моніторингу.(Додаток 3)

До 14.01.2022

5.Робочій групі  (керівник Людмила САМЧЕНКО):

5.1.Узагальнити результати моніторингу «Дотримання вимог чинного законодавства у сфері загальної середньої освіти».

До10.02.2022

6.Керівникам закладів загальної середньої освіти:

6.1. Провести самоаналіз  діяльності щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері загальної середньої освіти.

7.Контроль  за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Т.в.о.начальника відділу освіти,

молоді і  спорту                                                             Людмила САМЧЕНКО

З наказом ознайомлені:

№ 16 від 06.01.2022

Пам’ятка моніторингу

«Дотримання вимог чинного законодавства у сфері загальної середньої освіти».

І. Нормативно-правові підстави для провадження діяльності з надання освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти.

1.Установчі документи,  затверджені засновником або уповноваженою ним особою. ( Рішення засновника про утворення закладу, Статут школи,виписка з державного реєстру).

ІІ. Формування контингенту здобувачів освіти.

1. Відповідність зарахування учнів до ЗЗСО в установленому порядку.

2. Організація  інклюзивного навчання та педагогічного патронажу.

3. Правильність переведення учнів учнів до іншого закладу освіти .

4.Дотримання чинного законодавства  щодо порядку ведення обліку

дітей шкільного віку.

4.1. Ведення алфавітної книги.

4.2. Особові справи учнів.

4.3.Книга обліку руху учнів. (Фіксація наказів щодо руху учнів (зарахування, вибуття).

4.4.Довідки, що підтверджують зарахування учнів, які вибули до інших навчальних закладів.

ІІІ. Організація освітнього процесу.

1.Наявність стратегії розвитку закладу освіти.

2. Освітня програма ЗЗСО.

3. Режим роботи ЗЗСО. Відповідність його  вимогам нормативно-правових актів (рішення педагогічної ради, наказ по школі).

4.Оформлення номенклатури справ згідно вимог  наказу Міністерства юстиції України №1000/5 від 18.06.2015 року «Про затвердження  правил діловодства та архівного зберігання  документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах  і організаціях».

5.Накази з основної діяльності, журнал їх реєстрації.

6. Книга обліку вхідних і вихідних документів з позначками про  відповідального за виконання.

7. Книга протоколів засідань  педагогічної ради.

8. Річний план роботи школи.

11.Тижневе планування адміністрації.

12.Документи та матеріали щодо звітування директора школи.

IV. Документація з кадрових питань.

1. Накази з кадрових питань, журнал їх реєстрації.
  2. Трудові книжки  працівників:

Місце зберігання трудових книжок.

Правильність записів у трудових книжках.

Своєчасне ознайомлення працівників із записами про заохочення та посадові переміщення.

3.Оформлення особових справ.

4. Ведення типової форми первинного обліку №П-2 «Особова картка працівника», затвердженою  спільним наказом Державного комітету статистики України та Міністерства оборони України від 25.12. 2009  №495/656.

5. Книга обліку руху трудових книжок.

№ 16-о від 06.01. 2022

Склад робочої групи

відділу освіти, молоді і спорту  для здійснення моніторингу

«Дотримання чинного законодавства щодо порядку ведення обліку дітей дошкільного,шкільного віку та учнів».

1. Самченко Людмила Володимирівна, керівник робочої групи, т.в.о.начальника  відділу освіти,молоді і  спорту Ушомирської сільської ради

Члени робочої групи:

1. Омельченко Катерина Володимирівна – головний спеціаліст сектору освіти  відділу освіти,молоді і спорту Ушомирської сільської ради
  2. Станіславова Таміла Миколаївна - головний спеціаліст відділу освіти,молоді і спорту Ушомирської сільської ради
  3. Андреєва Діна Миколаївна - головний спеціаліст відділу освіти,молоді і спорту Ушомирської сільської ради

№ 16-о від 06.01. 2022

Графік виїздів для здійснення моніторингу

Заклади освіти

Дата проведення моніторингу

Лісівщинський ліцей  ім.О.Дубінчука

Іванівська початкова школа

20.01.2022.