олімпіади

Дата: 28.12.2022 16:11

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 304 учні Ушомирської громади з 10 шкіл взяли участь у 15 олімпіадах. 42 учасники посіли І місце, 49 – друге, 46 – ІІІ місце. 42 учні братимуть участь у ІІІ етапі в м.Житомирі. За результатами останніх олімпіад маємо :

І МІСЦЕ

9 кл- Гаврилюк Максим – Веселівська гімназія, вчитель Дубинчук Тетяна Петрівна;

10 кл – Білошицький Іван – Поліський ліцей, вчитель Романенко Віта Миколаївна;

11 кл- Болсунівський Захар - Поліський ліцей, вчитель Романенко Віта Миколаївна.

Українська мова і література

8 кл- Іваненко Ірина – Білківський ліцей «Ліцей Володимира Матвієнка», вчитель Антоненко Валентина Петрівна;

9 кл – Ковальчук Тетяна - Гулянецький ліцей,вчитель Ярошенко Тетяна Володимирівна;

10 кл – Сидоренко Олександра – Ушомирський ліцей,вчитель Герасимчук Наталія Миколаївна;

11 кл - Литвин Ярослав – Гулянецький ліцей, Шарло Людмила Станіславівна.

Основи правознавства

9 кл- Кальник Максим – Веселівська гімназія, вчитель Білошицька Катерина Миколаївна;

10 кл – Бондар Вікторія – Поліський ліцей , вчитель Симоненко Тетяна Михайлівна;

11 кл – Барилюк Катерина – Ушомирський ліцей, вчитель Каленська Валентина Олегівна.

Бажаємо нашим переможцям та їхнім наставникам подальших успіхів і здобутків. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!