Дата: 20.10.2023 14:35

20 жовтня в Ушоирському ліцеї відбулася батьківська конференція "Взаємодія закладу освіти та сімʼї у вихованні особистості", за участю голови Ушомирської ТГ Малої Л. Р., начальника відділу освіти, молоді та спорту Крохун І. В., інспектора ювенальної поліції Баранівського П. М., батьків та вчителів ліцею.

На конференції присутні мали можливість дізнатися про співпрацю батьків та закладу освіти, про створення безпечного освітнього середовища, про зайняття учнів в гуртках, секціях в позаурочний час, про адміністративну відповідальність за виховання дітей та низку інших актуальних питань.

Шановні батьки! Любові та взаєморозуміння, здоровʼя та успіхів вам і вашим дітям. Сподіваємося, що й надалі ми разом пліч-о-пліч будемо співпрацювати, виконуючи тривалу й складну справу назва якої - «виховання».