Про підсумки проведення місцевого етапу виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»

Дата: 07.04.2023 12:33

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Н А К А З

с.Ушомир

07 квітня 2023 року                                                           №46-о

Про підсумки проведення

місцевого етапу

виставки-конкурсу

«Знай і люби свій край»

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді і спорту та з метою виявлення і підтримки талановитих дітей відділом освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради було проведено конкурс, в якому взяли участь учні  Поліського ліцею, Ушомирського ліцею, Гулянецького ліцею, Лісівщинського ліцею, Сушківського ліцею, Білківського ліцею, Білошицівської гімназії, Купищенської гімназії, Веселівської гімназії.

За  результатами конкурсу та  на підставі рішення журі

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями конкурсу, нагородити сувенірами та  дипломами відділу освіти, молоді і спорту:

у номінації «В’язання спицями, гачком»

І місце – Мельниченко Ірина (Ушомирський ліцей),

Бойко Віта (Ушомирський ліцей).

1. Контроль за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Станіславову Т.М..

Начальник відділу освіти,

молоді і спорту                                                     Ірина КРОХУН