Про створення таборів організованого дозвілля влітку 2023 року на базі закладів загальної середньої освіти

Дата: 17.05.2023 15:12

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Н А К А З

с.Ушомир

17 травня 2023 року                                                                №58-о

Про створення таборів

організованого дозвілля

влітку 2023 року на базі

закладів загальної середньої освіти

На виконання Закону України від 04.09.2008 року № 375-VІ «Про   оздоровлення та відпочинок дітей», програми оздоровлення та відпочинку дітей Ушомирської територіальної громади на  2022-2025 роки, згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 25.11.2022 “Про Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2023 рік” та з метою належного захисту дітей в умовах воєнного стану, в тому числі в місцях компактного проживання тимчасово внутрішньо переміщених дітей, організації їх активного  відпочинку та організованого дозвілля.

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити мережу таборів організованого дозвілля на базі закладів загальної середньої освіти (додаток 1).

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти, на базі яких створюються табори організованого дозвілля:

1) Розробити положення про табір організованого дозвілля.

2) Забезпечити створення умов, необхідних для функціонування таборів.

3) Здійснити своєчасний та якісний підбір кадрів для роботи в табори.

4) Вжити заходів, спрямованих на безпечне перебування дітей у таборах організованого дозвілля, підвищення відповідальності керівників, вихователів та інших працівників за життя і здоров’я дітей, приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.

5) Подати план роботи таборів організованого дозвілля до відділу освіти, молоді і спорту до 22.05.2023 року.

6) Подати звіт про роботу таборів організованого дозвілля до відділу освіти, молоді і спорту до 26.06.2023 року.

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на  головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Станіславову  Т.М.

Начальник відділу освіти,

молоді і спорту                                                   Ірина КРОХУН