У перший зимовий день відділом освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради було організовано екскурсію «Історичні стежки поліського краю» для дітей ВПО.

Дата: 01.12.2023 15:26

Школярі відвідали осередок культурної спадщини на базі Сушківського ліцею. Члени учнівського самоврядування розповіли історію села Сушки та показали пам’ятки старовини. Учні Сушківського ліцею підготували подарунки для гостей «Янголи-обереги». Програма завершилася чудовим майстер-класом по виготовленню браслетів "З Україною в серці".

Після цього учні Білківського ліцею представили культурну програму та ознайомили присутніх з життєвим шляхом та творчістю Володимира Матвієнка. Вчитель історії Карпович Б.А. провів екскурсію «Музей родини Матвієнків та села Білка».

Подібні заходи дозволяють відволікти діток від суворого сьогодення та покращити їхній емоційний стан дітей, наповнити внутрішній світ яскравими емоціями та новими враженнями.

Хто знає історію свого рідного краю, той вартий майбутнього! 💛💙