тренінг «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»

Дата: 25.01.2024 16:00

На базі Поліського ліцею Ушомирської сільської ради було проведено тренінг «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Захід відбувся завдяки співпраці МОН України, The LEGO Foundation та КЗ «ЖОІППО» ЖОР.Разом із тренером Тетяною Біжан вчителі початкових класів, асистенти вчителів та вихователі ГПД мали змогу в активній взаємодії наповнити свої «професійні валізки» більш глибокими усвідомленнями щодо важливості використання діяльнісного підходу в початковій школі.Тренінг був покликаний стати «НУШ-імпульсом» для ефективної натхненної щоденної праці педагогів, тому і мав велику кількість практичних інструментів, дієвих методів та прийомів навчання. Усі учасники отримали важливий досвід, позитивні емоції, у новому форматі пізнавали характеристики діяльнісного підходу, сфери розвитку дитини, прокладали незвичайні маршрути картою України, досліджували стратегії НУШ.