УШОМИРСЬКИЙ ЗДО "СОНЕЧКО"

Дата: 29.01.2024 16:11

#UNICEF #Асоціація працівників дошкільної освіти #дошкілля

В рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО - програми Дитячого фонду ООН в Ушомирському ЗДО "Сонечко" з 22 по 26 січня 2024 року проходив Тиждень підтримки ментального здоров'я "Гратися і не боятися". Кожен день мав свою назву: "День різниці і прийняття", "День емоцій", " День руху та спокою", " День колориту та творчості", "День друужби та підтримки". Дошкільнята дізнались багато цікавого та нового про себе, свої емоції та відчуття, як їх виражати. Вивчили нову руханку "Я і ти", яка націлена на знаття напруги та старахів у дітей. Тиждень пройшов в дружній, позитивній ,творчій атмосфері.