Всеукраїнські учнівські олімпіади

Дата: 31.01.2024 16:18

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів - це інтелектуальні змагання на освітньому просторі України, до яких щорічно залучається близько 3 млн. школярів. Наразі проводяться змагання з 15 навчальних предметів: українська мова і література, іноземні мови (англійська, німецька), правознавство, історія, економіка, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, екологія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання (технології).За результатами ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад гарний результат показав учень 11 класу Поліського ліцею Іван БІЛОШИЦЬКИЙ, який посів ІІ місце в олімпіаді з математики і ІІІ місце - з інформатики. Щиро вітаємо Івана та його наставників А.В.Білошицького та А.О.Наумчук з гарним результатом і зичимо сил та наснаги для нових інтелектуальних перемог!