майстер - клас "Використання нових технологій в зображувальній діяльності"

Дата: 31.01.2024 16:20

Пріоритетним напрямком у роботі вихователя є розвиток художніх здібностей дітей засобами нетрадиційних технік зображення під час малювання.Сьогодні на базі Ушомирського ЗДО " Сонечко" відбувся майстер - клас "Використання нових технологій в зображувальній діяльності".Вихователі ЗДО Ушомирської громади розширили свої знання про використання нетрадиційних технік в образотворчій діяльності дітей, практично вправлялися у техніках ебру,ниткографія, видування соломинкою, малювання мильними бульками.Вихователь Шуневич О.В. підготувала презентацію" Використання нетрадиційних технік малювання у роботі із дітьми дошкільного віку".Працівник методичної служби Дячук О.В. розповіла про важливість підвищення професійної майстерності педагогів для підтримки ментального здоров'я дітей дошкільного віку.Кожен учасник семінару отримав методичні рекомендації щодо організації і проведення занять з використанням нетрадиційних технік малювання.