Ментальне здоров’я очима підлітків

Дата: 20.02.2024 16:25

🎨🏆Нагородження переможців конкурсу "Ментальне здоров’я очима підлітків"! 🏆🎨

🔹 Захід організований спільними зусиллями Координаційного Центру підтримки цивільного населення при Коростенській районній військовій адміністрації та Управління соціальної політики районної військової адміністрації. Головною мета - надати молодим людям можливість висловити свої думки, емоції та переживання щодо ментального здоров’я через мистецтво малюнку.

🖌️ У конкурсі взяли участь талановиті діти віком від 10 до 17 років, які надіслали 67 неймовірних малюнків, що дійсно вражають своєю оригінальністю та глибиною емоційного висловлення.

🏆 На церемонії нагородження представлені переможці:

3️⃣ місце:

• Сазонова Іванна, Коростенська територіальна громада

• Гладиш Кароліна, Овруцька територіальна громада

• Гора Діана, Лугинська територіальна громада

2️⃣ місце:

• Жмаченко Роман, Ушомирська територіальна громада

1️⃣ місце:

• Шостак Софія, Лугинська територіальна громада.

🎁 Всі учасники отримали заохочувальні солодкі подарунки за ініціативу та власне бачення теми.

🙌 Переможці відзначені дипломами і нагородами від наших спонсорів:

🍬 Солодощі, для натхнення під час нових творчих пошуків.

⌚ Смарт-годинники Huawei Bang 8, для збереження зв'язку з найближчими людьми.

🎧 Навушники Real-El, щоб насолоджуватися улюбленою музикою та розкривати свою творчість у затишній атмосфері.

📱 Планшет Samsung Galaxy Tab A7 Lite, для розвитку навичок та творчості за допомогою сучасних технологій.

🚴‍♂️ Гірський велосипед Formula MOTION, для отримання енергії та відпочинку на свіжому повітрі.

👏 Вражений талантом наших дітей і вдячний всім за участь у заході. Кожен учасник конкурсу приніс унікальне бачення теми, що відображається у різноманітності робіт. Це підтверджує важливість обговорення та усвідомлення проблем ментального здоров’я серед підлітків.

🌿 Бажаю всім дітям подальших успіхів у творчому й особистісному розвитку. Нехай ви завжди будете здорові та щасливі!

✅ Окрема вдячність Центру дитячої та юнацької творчості Коростенської міської ради за допомогу у організації та проведенні заходу, художній студії єART за майстер-клас для конкурсантів, а також нашим спонсорам за підтримку та зацікавленість у даній темі.