нарада директорів закладів загальної середньої освіти Ушомирської сільської ради

Дата: 23.02.2024 10:39

Сьогодні відбулася нарада керівників закладів освіти Ушомирської ТГ.

У ході зустрічі було розглянуто ряд питань організаційно – управлінського характеру:

- участь закладів освіти у ШКІЛЬНИХ ІГРАХ серед учнів в рамках загальнонаціонального проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”;

- формування перспективної мережі закладів освіти з урахуванням вимог Закону України № 2145-VIII від 05.09.2017 “Про освіту”;

- організація освітнього процесу в умовах сьогодення;профілактика захворювань дітей та працівників;

- виплата заробітної плати та фінансування закладів освіти;

- кадрова політика у ЗЗСО;

- ведення документації ЗО;

- участь в обласному та всеукраїнському етапах олімпіад та конкурсів;

- вибір замовлення підручників для учнів

- проведення атестації педагогічних працівників у 2024 р.

- організацію курсової перепідготовки педагогічних працівників у 2024 році.

- організація харчування ;

- проведення профілактичної роботи у закладах освіти з питань психологічного та фізіологічного насильства у проблемних сім’ях, робота шкільних психологів та соціальних педагогів;

- моніторинг розміщення інформації на веб-сайтах закладів освіти про основні події, які відбуваються у закладах (дотримання вимог ст.30 Закону України «Про освіту» «Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу»)

- підготовка до роботи з благоустрою, співпраця старост населених пунктів і керівників закладів освіти.

З керівниками закладів освіти ще раз були переглянуті заходи, спрямовані на забезпечення безпечних умов перебування дітей у закладах освіти та вказано на неухильне та негайне усунення усіх недоліків, забезпечення безпеки учасників освітнього процесу.

Завершення наради керівників відбулося у форматі “запитань-відповідей”.