Дата: 06.03.2024 11:44

Сьогодні, на базі Поліського ліцею, з метою проведення військово – професійної орієнтації молоді та популяризації військових професій, відбулася зустріч учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Ушомирської ТГ з представниками Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова.

Учасники зустрічі познайомили учнів з сучасним багатопрофільним навчальним закладом, його матеріально – технічною базою, соціально – побутовими умовами.

В холі ліцею було представлено інформаційно – наочні матеріали за спеціалізацією закладу.

Родзинкою зустрічі став виступ військового оркестру. Музичний колектив Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова показав драйвовий та насичений концерт. Присутні зарядилися позитивом. Пісня, мелодія-все, що близьке серцю українця, проймали усіх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація, йдемо до Перемоги разом! 💙💛