ЛІСІВЩИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ім.О.ДУБІНЧУКА

Дата: 07.03.2024 11:46

7 березня 2024 року співробітники Коростенськогорайонного управління ДСНС України у Житомирській області в рамках проєкту «Мобільний клас безпеки » завітали до учнів Лісівщинського ліцею ім. О.Дубінчука.

Фахівці ДСНС Мороз Олександр Валерійович та Турчин Віталій Вікторович акцентували увагу школярів на дотриманні правил безпечної поведінки в побуті та на вулиці. Закликали дітей дотримуватись правил пожежної безпеки, нагадали, як діяти та куди телефонувати в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Особливу увагу співробітники ДСНС приділили темі вибухонебезпечних предметів. Розглянули питання щодо дій при їх знаходженні, наголосили, що не можна робити з такими предметами.

Сподіваємось, що сьогоднішнє спілкування з рятувальниками збагатить світогляд дітей і принесе їм багато корисної інформації, яка знадобиться у повсякденному житті.