ВЕСЕЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

Дата: 07.03.2024 11:48

Сьогодні до Веселівської гімназії завітали справжні сильні чоловіки, які завжди приходять на допомогу у скрутній ситуації: фахівці ДСНС Мороз Олександр Валерійович та Турчин Віталій Вікторович.

Рятувальники розповіли про вибухонебезпечні предмети, боєприпаси, піротехнічні засоби, саморобні вибухові пристрої та попередили дітей про небезпечні експерименти (часто вони, знаходячи незнайомий предмет, кидають його у багаття, випробовують на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому чи до школи – це категорично заборонено).

Інформаційно-роз’яснювальні бесіди зі школярами, які проводять представники ДСНС, мають велике значення. Адже попередити біду і зберегти здоров’я та життя дітей – найголовніше завдання багатьох служб: медиків, педагогів, рятувальників, поліції.

Дякуємо співробітникам ДСНС та сподіваємося на плідну співпрацю. Дотримуймося правил безпеки та бережімо себе!