філія Житомирського територіального відділення Малої академії наук України

Дата: 05.03.2024 11:49

Вже сьомий рік при відділі освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради працює філія Житомирського територіального відділення Малої академії наук України. Метою діяльності філії є духовний, творчий та інтелектуальний розвиток учнівської молоді та створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Цьогоріч обдаровані учні закладів загальної середньої освіти Ушомирської ТГ активно долучилися до написання наукових робіт.За підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2023-2024 н.р. учениця Білківського ліцею "Ліцей Володимира Матвієнка" Софія Баженова ( науковий керівник Т.В.Ніколайчук) отримала ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ у секції "Технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарної медицини" відділення екології та аграрних наук. Спеціальними дипломами нагороджені : учениця Веселівської гімназії Маргарита Субіна ( науковий керівник Т.М.Васьківська) у секції " Всесвітня історія" відділення історії та учениця Лісівщинського ліцею ім.О.Дубінчука Анна Литвинчук ( науковий керівник О.П.Мельник), секція "Етнологія" відділення історії. Щиро вітаємо юних науковиць та їхніх наукових керівників і зичимо творчого натхнення та нових здобутків у подальшій науково-дослідницькій роботі!