УШОМИРСЬКИЙ ЗДО "СОНЕЧКО"

Дата: 20.03.2024 12:18

Діти Ушомирського ЗДО "Сонечко" разом з вихователями влаштували яскраво прикрашений міні-город, де у контейнерах з ґрунтом на підвіконнях росте цибуля, посадили квасолю, горох, посіяли редис, кріп, кавуни. Діти спостерігають за етапами розвитку городніх рослин, Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі.

Дошкільники отримують навички вирощування рослин власноруч, догляду та спостереження за ними, дізнаються про умови вирощування городніх рослин, бачать результати своєї праці. Також маленькі дослідники мають змогу під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини — наприклад, зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів.