«ВИПУСКНИКИ-2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ»

Дата: 19.04.2024 16:44

В умовах воєнного стану формується і підростає покоління, яке відбудовуватиме Україну і вже зараз робить свій вклад у розбудову. 11-класники взяли участь у загальнонаціональній акції єднання та віри «ВИПУСКНИКИ-2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ». Учні ліцею об'єдналися, висаджуючи дерева як символ життя, відродження та національної єдності. Ця акція стала не лише символічним жестом, але й практичним внеском у покращення екологічної ситуації. Одинадцятикласники висадили на території ліцею 15 дерев горобини звичайної та 5 кущів аронії чорноплідної.

Кожне висаджене дерево стає свідченням того, що молодь має силу та бажання змінювати світ на краще. У майбутньому їхні діти будуть вдячними за цю добру справу і згадають, якою незламною була наша держава. Цей крок єдності - це символ нашим Захисникам. З вірою в Перемогу! З вірою в ЗСУ!