обласна олімпіада з географії

Гарним результатом на обласній олімпіаді з географії нас порадували учениці Веселівської гімназії Ушомирської сільської ради Крашанівська Анастасія та Субіна Маргарита ( вчитель Ліщенко С.М.), які посіли ІІ і ІІІ місце.Щиро вітаємо наших обдарованих учениць та їхню наставницю! Зичимо творчого натхнення, здійснення мрій та нових перемог!

16:29 21.02.2024

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

16:27 21.02.2024

Ліга Полісся

Протягом трьох місяців проходив чемпіонат Коростеньського району з волейболу,,Ліга Полісся ". З тринадцяти громад району дев'ять регіонів виставили свої команди а Олевська ТГ навіть дві.

16:21 20.02.2024

Вітаємо з Днем Державного герба України

Вітаємо з Днем Державного герба України! Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті.

16:18 19.02.2024

Сушківський ЗДО

Розпочинаємо кольоровий тиждень з 19.02.2024 по 23.02.2024 року.

16:17 19.02.2024

УШОМИРСЬКИЙ ЗДО "СОНЕЧКО"

В Ушомирському ЗДО «Сонечко» з 12 по 16 лютого 2024 року проходив «Кольоровий тиждень!» Кожен день тижня мав свій колір і тематику. Головне правило – мати елемент одягу саме такого кольору, який носить той чи інший день. Діти із великим бажанням подорожували у Кольорову країну, вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим, гралися в сюжетно – рольові, дидактичні ігри; слухали оповідання, казки, розгадували загадки кольорові, вивчали віршики про розмаїття кольорів; малювали, аплікували, ліпили, виконували творчі завдання, фантазували.

16:15 16.02.2024

ІІІ ( обласний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

І місце - такий результат участі учениці 10 класу Білківського ліцею "Ліцей Володимира Матвієнка" Ушомирської сільської ради Баженової Софії ( вчитель Денисевич Г.О.) в ІІІ ( обласному ) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Щиро вітаємо Софію та Галину Олександрівну з блискучим результатом! Зичимо невтомно підкорювати нові інтелектуальні вершини!

16:11 16.02.2024