ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Усе минає, а слово залишається з нами. Зникають у безвість володарі, раби, розсипаються величні будівлі, вмирають дерева, пересихають ріки. А написане слово залишається і несе крізь час голос людської душі.

12:41 21.02.2022

День пам'яті ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

12:39 20.02.2022

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

З метою забезпечення якісного відпочинку учнів закладів освіти під час літніх канікул та забезпечення їх оздоровленням затверджено Програму оздоровлення та відпочинку дітей Ушомирської територіальної громади на  2022-2025 роки.

15:41 18.02.2022

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

16 лютого 2022 року Україна вперше відзначає державне свято День єднання . Воно має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.

09:13 16.02.2022

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ. ДЕНЬ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АВГАНІСТАНУ

Щорічно український народ, підтримуючи зв’язок поколінь, віддає глибоку шану солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам і службовцям, які пройшли вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих точках» планети. Вже 28 років минуло з того часу, як останні радянські солдати залишили територію Афганістану. 15 лютого – День вшану­вання учасників бойових дій на території інших держав, а для переважної більшості українців – це день вшанування пам’яті загиблих воїнів-афганців.

15:25 15.02.2022

ФУТЗАЛ

Продовжується турнір з футзалу. Наступну перемогу команда "КОЛОС" с.Бондарівка отримує в грі з футбольним клубом м. Олевськ.

14:19 11.02.2022