ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Щороку у другий вівторок лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

15:06 10.02.2022

джура

Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка"  долучився до участі в проведенні Обласного онлайн-конкурсу ватр "Слава Героям" у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на честь українських вояків - борців за волю України.

11:00 09.02.2022

олімпіади

У 2021- 2022 н.р. учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів стали 212 учнів закладів загальної середньої освіти Ушомирської громади. 32 учні вибороли право взяти участь у ІІІ обласному етапі. І ось маємо гарну звістку : учень 10 класу Ушомирського ліцею Терещук Максим ( вчитель Малий Петро Миколайович) зайняв ІІІ місце з економіки! Вітаємо переможця і його наставника ! Зичимо нових інтелектуальних перемог та невичерпного ентузіазму!!!

12:09 25.01.2022