Миру нашій країні

Кажуть, що в часи війни найбільший гріх - байдужість. На передодні Великодня не залишився байдужим і колектив нашого Лісівщинського садочку. Паски, крашанки та інші страви передали 143 батальйону територіальної оборони, де стоять на захисті наші земляки, зокрема і кочегар садочку Корнієнко О. П.

14:21 22.04.2022

"Писанкарство та Україна!"

21 квітня 2022 року учні нашого ліцею долучилися до перегляду вебінару , головною метою якого було збереження культурної спадщини і культурних цінностей України.

14:19 21.04.2022

«Мінна безпека не без ПЕКа»

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Дитяча література видавництва "Ранок" розмістило у відкритому доступі книжку , яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.

12:53 13.04.2022

засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради

8 квітня 2022 року відбулося . Атестацію пройшли 30 педагогічних працівників закладів освіти та ІРЦ. Щорічна атестація активізує професійну діяльність педагогів, посилює у них мотивацію якісної роботи, підвищує персональну відповідальність за результати навчання і виховання.

12:50 08.04.2022

«Заклади освіти в умовах воєнного стану»

Який алгоритм оформлення й надання результатів оцінювання учнів, які тимчасово навчаються за межами території обслуговування закладу загальної середньої освіти, до якого дитина зарахована?

12:45 04.04.2022