людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді і спорту
Ушомирської сільської ради

«Цифровий актив для України»

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft, передано для забезпечення роботи вчителів громади 30 хромбуків та ноутбуків. Така ініціатива викликана сьогоденням, яке ставить перед освітянами нові умови. Педагоги змушені продовжувати працювати дистанційно, незважаючи на все проводити уроки онлайн, нести знання до кожного, хто повинен їх здобувати. Як зазначила перша леді України Олена Зеленська «…Доки діти вчаться, а вчителі навчають, у нашої країни є майбутнє. Отже, наше завдання – робити все для того, щоб освітній процес тривав».

16:21 30.12.2022

Новий рік

— свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча сьогодні через війну святкового настрою практично немає, надія на світле майбутнє та здійснення бажань все ж жевріє в душі кожного українця.

16:38 28.12.2022

олімпіади

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 304 учні Ушомирської громади з 10 шкіл взяли участь у 15 олімпіадах. 42 учасники посіли І місце, 49 – друге, 46 – ІІІ місце. 42 учні братимуть участь у ІІІ етапі в м.Житомирі. За результатами останніх олімпіад маємо :

16:11 28.12.2022

Колектив Білківського садочка разом з батьками взяли участь у виготовленні домашніх страв та смаколиків для наших хлопців та дівчат з ЗСУ!!!!!

16:07 28.12.2022

Сьогодні в Ушомирському ліцеї відбулася зустріч учнів початкових класів з фахівцями Коростенського РУ ГУ ДСНС України в Житомирській області, зокрема із заступником начальника ВЗНС Дідовським В.О.

16:05 28.12.2022

смаколи для наших захисників.

Білківський ліцей долучився до приготування смаколиків для наших захисників. В кожен смаколик вклали частинку своєї душі, любов та віру в ПЕРЕМОГУ!

15:53 27.12.2022