A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді і спорту
Ушомирської сільської ради

Лісівщинський ЗДО

Знайомство з мексиканською кухнею. Тако з запеченою куркою, сметанно- моркв'яним соусом та пекінською капустою з твердим сиром.Тако - являє собою сендвіч із тортильї, згорнутої у невеличкий конвертик та начинкою  рекомендовано до вживання малятами нашого садочку

15:35 26.12.2022

«Підведення підсумків діяльності освітньої галузі Ушомирської громади у 2022 році. Організація роботи закладів освіти на 2023 рік, пріоритети безпеки в умовах воєнного стану»

Відбулася нарада керівників шкіл та закладів дошкільної освіти «Підведення підсумків діяльності освітньої галузі Ушомирської громади у 2022 році. Організація роботи закладів освіти на 2023 рік, пріоритети безпеки в умовах воєнного стану».У ході наради були розглянуті актуальні питання щодо посилення відповідальності за організацію харчування та підвозу дітей, облік матеріальних цінностей закладів освіти, оприлюднення на сайтах закладів необхідної інформації. Були також порушені питання реєстрації випускників на національний мультипредметний тест 2023 року, проходження педагогічними працівниками курсів підвищення кваліфікації, участі школярів у всеукраїнських та обласних конкурсах, дотримання працівниками шкіл Закону України «Про освіту» . Значна увага була приділена питанням організації безпечного перебування дітей та дорослих у закладах, правилам експлуатації генераторів.

15:29 22.12.2022

День Святого Миколая

День Святого Миколая завжди з нетерпінням чекають діти - саме цього ранку вони знаходять солодкі подарунки під подушкою. Щороку на диво чекають не лише діти, а й дорослі і у всіх одне бажання, щоб якнайшвидше закінчилася війна.

16:05 19.12.2022

Вебінар для вчителів трудового навчання

Вебінар для вчителів трудового навчання Ушомирської громади «Використання сучасних онлайн –інструментів на уроках трудового навчання» провела працівник методичної служби Алла Станіславівна Вигівська. Вона представила електронну презентацію, розповіла про методичне забезпечення вчителя технологій 5 класу. Вчитель технологій Лісівщинського ліцею ім.О.Дубінчука Оксана Павлівна Мельник ознайомила з реалізацією модельної програми з технологій НУШ у 5 класі. Досвідом роботи вивчення предмета «Трудове навчання» в умовах воєнного часу поділився вчитель Ушомирського ліцею Микола Костянтинович Паламарчук.

16:03 19.12.2022

вебінар для вчителів-словесників

Працівник методичної служби, голова методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Галина Анатоліївна Башинська провела вебінар для вчителів-словесників Ушомирської громади « Формувальне оцінювання в дії: ЩО?ДЕ та ЯК? (від теорії до практики)». У ході вебінару учасники ознайомилися з методами, інструментами, принципами та стратегією формувального оцінювання, навчилися створювати чек-листи самооцінювання та взаємооцінювання в Power Point та Keep, інтерактивні вправи і друковані матеріали за допомогою сервісу Word Wall. Корисним був і філологічний меседж з обміну досвідом «Я роблю це так…»

16:01 17.12.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень