людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді і спорту
Ушомирської сільської ради

олімпіади з історії та математики

Учні закладів загальної середньої освіти Ушомирської громади продовжують розкривати свої інтелектуальні здібності під час предметних олімпіад. За результатами олімпіад з історії та математики маємо гарні результати :

15:54 09.12.2022

Слава нашим Героям!

Зараз наші сини, чоловіки, племінники, друзі, просто знайомі і незнайомі воюють за Україну. У Сушківському ліцеї дуже хочемо теж щось зробити, щоб наблизити Перемогу, підтримати наших захисників. Піклуючись про них, підготували смаколики. Працювали з душею, з любов'ю. Віримо , що все буде Україна! Слава нашим Героям!

15:52 08.12.2022

акція "Подарунок воїну"

5 грудня учні, батьки та працівники Гулянецького ліцею активно долучилися до проведення акції "Подарунок воїнові", провівши благодійний ярмарок. Хочеться щиро подякувати усім за гарну підготовку. Діти разом із батьками напекли багато солодощів, принесли поробки, в'язні речі та іграшки, зроблені власноруч. Було зібрано 17972 гривні. Ці кошти будуть перераховані для потреб ЗСУ. Разом ми сильні! Разом йдемо до Перемоги!

15:36 05.12.2022

Предметні олімпіади

Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Учні закладів загальної середньої освіти Ушомирської громади продовжують брати участь в інтелектуальних змаганнях. Наразі маємо гарні результати з :

15:33 04.12.2022

Відбувся обласний онлайн-конкурс "Відун" Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), за результатами якого рій "Нащадки козаків" (середня група) Ушомирського ліцею нагороджений дипломом Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації за І місце (керівник рою Котенко Алла Миколаївна).

15:28 30.11.2022

всеукраїнський проєкт Flowers4School.

Нещодавно заклади відділу освіти, молоді і спорту доєдналися до Ціль цього проєкту- виховання любові до прекрасного, навчити дітей висаджувати, доглядати квіти,турбуватися про свій заклад,робити його найкращим. І ось сьогодні ми отримали благодійно цибулини для висадки - тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси та інші квіти. Впевнені: вони квітуватимуть на честь Перемоги!

15:24 29.11.2022