СУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

06 жовтня о 12.00 учні Сушківського ліцею долучилися до "Всеукраїнського уроку єдності", який присвячувався темі протидії дезінформації та маніпуляціям. Здобувачі освіти 7-11 класів підвищили рівень стійкості до пропаганди та вдосконалили навички критичного мислення, а також пройшли запропоновану тест-гру.

11:47 06.10.2023

Сушківський ЗДО

Художньо-продуктивна діяльність.Аплікація з круп(гречка, рис, пшоно),розвиток дрібної моторики пальців.

11:46 06.10.2023

ДЖУРА

Всеукраїнській дитячо – юнацькій військово – патріотичній грі «Сокіл» ( «Джура» ). Обласний онлайн – конкурс «Відун» був присвячений Дню захисників та захисниць України. Ліцеїсти із задоволенням взяли участь у цікавому та пізнавальному заході.

11:43 05.10.2023

Всесвітній день захисту тварин

Сьогодні – Всесвітній день захисту тварин. Цей день спрямований привернути увагу людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня брати наші менші опиняються на межі зникнення!

11:41 04.10.2023

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО І ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»

11:38 03.10.2023

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

З 27 вересня по 01 жовтня в нашій державі проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. У рамках цього тижня були проведені заходи щодо захисту інтересів дітей та протидії насильству.

11:35 02.10.2023

БІЛОШИЦІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

У Білошицівській гімназії є започаткована традиція - це проведення благодійних ярмарків на підтримку Збройних Сил України. Благодійний ярмарок «Разом до Перемоги» приурочений до Дня захисників і захисниць УкраїниДоброчинна подія об’єднала учнів, вчителів та батьків. На ярмарку можна було придбати солодощі та домашню випічку

11:33 02.10.2023

Міжнародний день соціального педагога

Міжнародний день соціального педагога Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень. Проблемні діти і підлітки завжди викликали з боку освітньої системи підвищену увагу і особливі підходи. Нерідко ця увага виявлялась своєчасним явищем і дозволяла домагатися позитивних результатів. Зняти з дитини клеймо важкого підлітка, це надзвичайно важка праця, що вимагає від педагога глибокого розуміння, любові і нескінченної турботи про внутрішній світ свого підопічного.

11:30 02.10.2023

Дорогі наші захисники і захисниці

Дорогі наші захисники і захисниці, всі, хто захищає наш спокій, незалежність і майбутнє, на всіх фронтах, кордонах і в тилу, ми вітаємо ВАС зі святом! І впевнено можемо сказати, що не тільки сьогодні ВАШ День - він щодня, адже лише завдяки ВАМ можливий кожен новий день. Мільйони людей по всьому світу захоплюються вашим подвигом, силою і стійкістю. Ви випромінюєте світло, яке надихає, додає всім нам сил і зміцнює віру у щасливе майбутнє.

11:27 01.10.2023