БІЛКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЛІЦЕЙ ВОЛОДИМИРА МАТВІЄНКА»

Тиждень ШЕСТИКЛАСНИКА у нашому ліцеї проходив з 09 по 13 жовтня 2023 року. Ці дні були насиченими, пізнавальними, інтелектуальними та продуктивними. Переживання, емоції, азарт - все це відчули учні, які стали учасниками цікавих заходів. Сподіваємося, що цей тиждень допоміг учням стати дружнішими, добрішими та уважнішими один до одного!

14:18 18.10.2023

Сучасні комп’ютерні класи

У сучасній освіті один із пріоритетних напрямів розвитку є інформатизація та впровадження комп’ютерних технологій у освітній процес, що значно покращує якість та ефективність навчання та є запорукою конкурентноспроможності майбутнього фахівця.

14:14 17.10.2023

ПОЛІСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

Учні Поліського ліцею долучились до перегляду документального фільму “Незламні діти. Я чекаю”, що розповідає історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань.

14:08 17.10.2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

16 ЖОВТНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ. Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя. У нас створено всі умови для такого харчування.Тож будьте здорові!!!

12:18 16.10.2023

ПОЛІСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

Україна - наш спільний дім! Кожен повинен робити свою роботу, щоб наближати довгоочікувану Перемогу. Дух патріотизму об’єднав учителів, батьків та учнів Поліського ліцею.

12:16 16.10.2023

ВЕСЕЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

У Веселівській гімназії пройшли змагання «Плекаємо маленьких патріотів України» спрямовані на виховання ціннісного ставлення учнів до своєї держави, шанування її культури, історії та традицій; формування духовності, виховання учнів як громадянина, патріота своєї землі.

12:14 16.10.2023

УШОМИРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

Цікаво, весело та пізнавально для учнів пройшов Тиждень шестикласника в нашому ліцеї. Кожен день був насиченим і різноманітним, креативним і продуктивним.

12:12 14.10.2023