ПОЛІСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

Сьогодні у семикласників "Жовтий Вівторок" – день світла, знань, інтелекту. Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Цей день був присвячений дітям – сьогоденню і майбутньому. Жовтий колір - це ще й колір соняшника, герба України, добра, стрічки-відзнаки наших воїнів. Дякуємо ЗСУ за сьогодення!

16:15 15.11.2023

УШОМИРСЬКИЙ ЗДО "СОНЕЧКО"

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху 14 листопада до Ушомирського ЗДО "Сонечко" завітали поліцейські офіцери Ушомирської громади - капітан поліції Лось Вадим Петрович та старший лейтенант Малиновський Сергій Сергійович. Вони розповіли дошкільникам про основні правила дорожнього руху та дотримання норм безпечної поведінки на дорозі. Пригадали основні дорожні знаки, як правильно діяти за сигналом світлофору. Зустріч пройшла змістовно та плідно. Діти отримали багато позитивних емоцій та нових знань. Щиро дякуємо за цікаву зустріч!

16:11 15.11.2023

УШОМИРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

14 листопада, в рамках Всеукраїнського тижня безпеки, фахівці ДСНС та представник відділу освіти, молоді та спорту завітали до учнів Ушомирського ліцею. Та провели заходи, присвячені мінній та пожежній безпеці.

16:13 14.11.2023

ЛІСІВЩИНСЬКИЙ ЗДО

Поліцейські офіцери Ушомирської громади завітали до вихованців закладу дошкільної освіти. Поліцейські розповіли дітям правила безпечної поведінки, нагадали основні дорожні знаки для пішоходів, а також пояснили, де дозволено кататися на велосипедах, самокатах та роликах.

16:10 14.11.2023

Всесвітній день доброти

Сьогодні, 13 листопада, відзначається Всесвітній день доброти. Це свято, яке закликає нас бути добрими один до одного, творити добрі справи та робити світ навколо себе кращим.

16:08 13.11.2023

СУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

Розпочали третій сезон "Садів Перемоги". Цибулька і часничок зручненько вмостились в землю, щоб наступного року порадувати гарним врожаєм.

16:06 13.11.2023

ЛІСІВЩИНСЬКИЙ ЗДО

Різнобарвними пазлами склалися дні тижня в дитячому садочку, що проходив під яскравою назвою «Кольоровий тиждень».

16:04 12.11.2023

УШОМИРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»(Джура) організовується щороку і проходить з метою виховання патріотично налаштованого молодого покоління.

16:01 10.11.2023

ПОЛІСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

Вітаємо рій Поліського ліцею «Поліські соколи» із заслуженою перемогою в обласному онлайн-конкурсі «Відун» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

15:59 10.11.2023