олімпіади

Гарні результати під час олімпіади з трудового навчання (технології/обслуговуюча праця) показали учні закладів загальної середньої освіти Ушомирської громади :

16:09 22.12.2023

нарада директорів закладів загальної середньої освіти Ушомирської сільської ради

На сьогоднішній нараді керівників закладів освіти Ушомирської громади йшлося про організоване закінчення І семестру 2023-2024 навчального року та вжиття заходів безпеки під час новорічних свят та зимових канікул, збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану та про фінансове забезпечення закладів освіти у 2024 році і планові показники за 2023 рік, про організацію роботи з охорони праці в закладах освіти та про підсумки участі здобувачів освіти громади в предметних олімпіадах та конкурсах, про хід атестації педагогічних працівників та стан роботи зі зверненнями громадян у 2023 році та багато інших питань.

16:05 21.12.2023

Предметні олімпіади

Продовжується ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Наші обдаровані учні знову показали гарні результати :

15:49 08.12.2023