День Збройних Сил України

Сьогодні з нагоди Дня Збройних Сил України ліцеїсти взяли участь в обласному онлайн-конкурсі «Впоряд» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Наші "Поліські соколи" показували вправність стройової підготовки . Хай щастить! Слава ЗСУ!

15:39 06.12.2023

Святий Миколай

Сьогодні з дарунками завітав Святий Миколай до дитячих садочків.

15:35 06.12.2023

День Волонтера

Сьогодні у всьому світі відзначається День Волонтера. Здобувачі освіти долучилися до ініціативи «Шкільний урок волонтерства» та переглянули Національний онлайн-урок волонтерства з почесними гостями.

15:30 05.12.2023

У перший зимовий день відділом освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради було організовано екскурсію «Історичні стежки поліського краю» для дітей ВПО.

15:26 01.12.2023

Предметні олімпіади

Учні закладів загальної середньої освіти продовжують брати активну участь у предметних олімпіадах. Маємо наразі гарні результати з наступних олімпіад:

15:22 30.11.2023